شایان صنعت شرق

اجرای پوشش های نچسب

.

لایه اکسیدی متخلخل آلومینیوم با استفاده از آندایزینگ الومینیوم در شدت جریان ثابت یا پتانسیل ثابت تشکیل می شود. نمودار دانسیته جریان- زمان برایآندایزینگ آلومینیوم در سولفوریک اسید 20% و دمای 1 درجه سانتی گراد در شکل نشان داده شده است. در شروع آندایزینگ تحت پتانسیل ثابت برای رشد آلومینیوم متخلخل، دانسیته جریان به سرعت با زمان کاهش می یابد تا به مینیمم مقدار موضعی برسد و سپس به صورت تدریجی افزایش می یابد تا به جریان تشکیل حالت پایا برسد. علت کاهش خطی جریان در شروعآندایزینگ (حالت a)، رشد فیلم اکسیدی با مقاومت بالا(لایه سد شونده) روی آلومینیوم است و این رشد به صورت خطی انجام می شود. در ادامه فرایند آندایزینگ(مرحله b) جاهای خالی(پیش ماده های حفرات) روی لایه سد شونده تشکیل می شوند. در مینیمم جریان(مرحله c) فیلم سد شونده شکسته می شود و ساختار متخلخل شروع به شکل گیری می کند. در نهایت، روند رشد پایای آلومینیوم متخلخل شروع می شود(مرحلهd) و جریان تشکیل تقریبا ثابت باقی می ماند.

مقدار مینیمم دانسیته جریان با افزایش هریک از پارامترهای میدان الکتریکی ، غلظت اسید، پتانسیل آندایزینگ و دمای آندایزینگ کاهش می یابد. در پتانسیل های بالای آندایزینگ و PH کم، مینیمم دانسیته جریان در مدت زمان کمتری حاصل می شود.

جهت مشاوره و راه اندازی خطوط آنودایزینگ برای قطعات آلومینیومی و همچنین انتخاب محلول مناسب برای آنودایزینگ با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما

واحد فنی و مشاوره : 09152504070

051-37643558شماره تماس :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : مشهد بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

شایان صنعت شرق

شرکت شایان صنعت در سال 1376 با هدف اجرای پوشش های نچسب با کيفيت جهت لوازم مصرفی داخل کشور با بهره گيریاز کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید

  • صنعتی
  • خودروسازی
  • صنایع غذایی

راه های تماس با شرکت

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558تلفن :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری