شایان صنعت شرق

اجرای پوشش های نچسب

.

پره پمپ وکیوم

پره پمپ وکیوم یا اصطلاحا Rotary

پره پمپ وکیوم در واقع در داخل شیارهای قسمت دوار یک پمپ وکیوم قرار گرفته که بسته به چرخش پمپ این تیغه ها و سیال یا گاز داخل پمپ از متریال های کربن، فیبر نخ دار، فیبر استخوانی یا اپکسی گلاس استفاده می شود.از داخل قسمت شیاردار روتاری ( ROTARY ) خارج شده و به دیوار پمپ می چسبند تا در هنگام چرخش آببندی کامل صورت پذیرد.

تیغه پمپ وکیوم معمولا در هنگام ساخته شدن باید در یک طرف پخ مناسبی ساخته شود تا در هنگام چسبیدن به دیواره علاوه بر پوشش سطح بیشتر آببندی بهتری نیز داشته باشد.

در ساده ترین مکانیزم عمل این پمپ ها یک عدد روتاری ROTARY در داخل یک محفظه دایره ای شکل قرار می گیرد تیغه های کربن در داخل شیارهای روتاری قرار خواهند گرفت در هنگام چرخش روتاری در داخل پوسته به دلیل بی ثباتی تیغه های کربنی از داخل شیار اسلاید می کنند ( سر میخورند ) و به دیواره بیرونی می چسبند لذا مقاومت سایش این پره های کربنی باید بر اساس سرعت چرخش روتاری باشد تا در هنگام کار از طول عمر بیشتری برخوردار باشند. در همین جا نیاز است که مشخص شود سیال داخل پمپ چیست ( برای مثال پمپ های روغنی نمی توانند از پره های کربنی پمپ وکیوم استفاده کنند بلکه این نوع پمپ ها از پره های اپکسی گلاس یا فایبر گلاس استفاده می کنند ویا در برخی موارد برای پمپ های وکیوم آبی از پره های پلی استال استفاده می شود.

کاربرد پمپ وکیوم

آنی پمپ معمولا به عنوان پمپ های هیدرولیکی فشار بالا در خودروها، نیروی فرمان، پمپ های اتوماتیک انتقال استفاده می شود (پره پمپ اپکسی گلاس )

پمپ های فشار متوسط برای دستگاه های نوشیدنی و قهوه سازها

پمپ های فشار کم برای تزریق هوای ثانویه کنترل انتشار اگزوز خودرو یا سیستم کمپرسوری و شیمیایی ( پره پمپ کربن )

پمپ های سانتریفیوژ نیز از انواع پمپ های خلا معمولی هستند که این پمپ ها در دو مرحله قادر به رسیدن به فشارهای زیر 6 – 10 بار می باشند.

انواع متریال پره های پمپ وکیوم

چدن داکتیل – استیل – استنلس استیل

کربن گرافیت – PEEK ( پلی اتر اتر کتون ) – کربن

فیبر نخ دار – فیبر استخوانی – فایبر گلاس یا اپکسی گلاس

چرا تیغه های پمپ وکیوم تفلون ایران

با توجه به سالها تجربه و دانش کاربردی شرکت تفلون شایان صنعت شرق در زمینه تولید پره های پمپ های خلا یا اصطلاحا Vane Pump تفلون ایران امکان تولید انواع پره ها با انتخاب صحیح نوع متریال از جمله کربن – اپکسی گلاس – PEEK – فیبرهای نخ دار و استخوانی بسته به دما – نوع سیال – فشار – سرعت چرخش روتاری و نیز با دقت بالا در زمینه ماشین کاری را داشته و در حال حاضر برای مجمو عه های پمپ سازی معتبر ایران و نیز تعمیر کاران این گونه پمپ ها تیغه های با کیفیت بالا و دقت بسیار در آببندی تولید می نماید.

ارتباط با ما

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558شماره تماس :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : مشهد بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

شایان صنعت شرق

شرکت شایان صنعت در سال 1376 با هدف اجرای پوشش های نچسب با کيفيت جهت لوازم مصرفی داخل کشور با بهره گيریاز کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید

  • صنعتی
  • خودروسازی
  • صنایع غذایی

راه های تماس با شرکت

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558تلفن :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری