شایان صنعت شرق

اجرای پوشش های نچسب

.

افزایش آگاهی عمومی در خصوص مسائل بهداشتی ، موجب تکامل روشهای جلوگیری از شیوع بیماریها گردیده است . پوششهای ضد باکتری یک خط دفاعی مضاعف ایجاد نموده و یک روش تکمیلی برای حفظ استانداردهای بهداشتی در مراکز بیمارستانی ، کارخانجات صنایع داروسازی و غذایی است ، همچنین موجب ارتقاء سلامت عمومی در اماکن عمومی می گردد. پوششهای ضدمیکروب ، این خطر را که سطوح آلوده به عنوان منبع انتقال میکروب به غذا و انسان عمل کند را بطور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد .

این پوششها پس از اعمال بر روی سطح می تواند تا ۹۹/۹۹% موجب کاهش رشد باکتری ها بر روی سطح گردیده که بصورت دائمی بر روی سطح ماندگار خواهد بود و حتی تا دمای Cº۶۰۰ خواص خود را حفظ می کند .

این پوششها بصورت موفقیت آمیزی تستهای مقاومت در برابر بیش از پنجاه نوع از ارگانیسم های معمول را گذرانده است همچون MRSA ، E.coli ،  Salmonella ، Listeria ، Pseudomonas و Aspergillus Niger .

قابل کاربرد در :

–       بیمارستانها و مراکز بهداشتی

–       کارخانجات داروسازی

–       دستگاهها و خطوط تولید صنایع غذایی

–       اماکن عمومی و مسکونی

–       تجهیزات و لوازم خانگی

امکان بهره گیری از این پوششها در رنگهای مختلف و حالت ‍Clear وجود دارد. پوششهای ضدمیکروب قابلیت بهره‌گیری بر روی دستگاهها ، تجهیزات ، لوله‌ها و سطوح دیوارها را دارا می باشد.

 

شایان صنعت شرق

شرکت شایان صنعت در سال 1376 با هدف اجرای پوشش های نچسب با کيفيت جهت لوازم مصرفی داخل کشور با بهره گيریاز کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید

  • صنعتی
  • خودروسازی
  • صنایع غذایی

راه های تماس با شرکت

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558تلفن :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری