شایان صنعت شرق

اجرای پوشش های نچسب

.

در رقابتهای اقتصادی جهانی، همه بخشهای صنعت برای افزایش بهره وری و سهولت بکارگیری محصولات شان، با مشکلات بسیاری مواجه هستند اما آنچه مهم است به خدمت درآوردن تکنولوژی های مدرن و فرآیندهای روز در حل این مشکلات و حرکت رو به جلو است .

حفاظت از خوردگی در بسیاری از صنایع خصوصا” نفت و گاز حائز اهمیت است. به علاوه مقاومت شیمیایی و حرارتی نیز قابل توجه است. صرف نظر از مباحث فنی، جنبه های اقتصادی، موجب پیدایش نیازمندیهای جدیدی در صنایع نفت و گاز گردیده است.

مواد فلوئورپلیمری (تفلون)به نحو مناسبی توانسته است طی چند دهه اخیر ، بدین نیازها پاسخ دهد. با توسعه روزافزون تحقیقات در زمینه تولید مواد با ویژگیهای برتر، این مواد را به طور ویژه ای در سبد پوششهای خاص و دارای کاربرد ویژه در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، نفت و گاز، قرار داده است. دلیل این امر مقاومت بالای خوردگی، مقاومت عالی در برابر اسید و بازها، پایداری دمایی و همچنین دارابودن خواص نچسب بودن و قابلیت جدایش عالی (در کاربرد قالبهای صنعتی) است.

رایا فلات صنعت با استفاده از خدمات پوششهای فلوئورپلیمری (تفلون)از جمله PTFE به بخش مهمی از این نیازها در زمینه پوشش پاسخ مناسبی ارائه می نماید. این پوشش ها قابیلت اعمال بر روی انواع فلزات و آلیاژها همچون آاومینیوم، فولادها و حتی سرامیک ها و پلاستیک داشته و علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و سایش، مقاومت شیمیایی، دارای خاصیت نچسب بودن و قابلیت روان سازی در حالت خشک نیز می باشد .

رایا فلات صنعت در ارائه خدمات پوششهای تفلون صنعتی از بهترین مواد اولیه اروپایی و امریکایی بهره می گیرد. خدمات تخصصی اجرای پوششهای تفلون بر روی پلاگ ولو های شیرهای صنعتی ، هات پلیت ها ، رولرها ، همزن و غلتک های صنعتی ، بخشی از تجربه ارزشمند این مجموعه در ارائه خدمات به صنایع نفت و گاز است.

ارتباط با ما

واحد فنی و مشاوره : 09152504070

051-37643558شماره تماس :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : مشهد بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

شایان صنعت شرق

شرکت شایان صنعت در سال 1376 با هدف اجرای پوشش های نچسب با کيفيت جهت لوازم مصرفی داخل کشور با بهره گيریاز کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید

  • صنعتی
  • خودروسازی
  • صنایع غذایی

راه های تماس با شرکت

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558تلفن :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری