شایان صنعت شرق

اجرای پوشش های نچسب

.

بطور کلی ، خاصیت آبگریزی (Hydrophobic) جزء خواص برگهای گیاهان در طبیعت بوده و موجب می گردد برگهای درختان  همواره سطحی تمیز داشته باشند و آلودگی را جذب ننمایند. با الهام از طبیعت ، در صنعت نیز ، سالها مطالعه و تحقیقات بر روی پوششهای آبگریز صورت پذیرفت تا در نهایت به کمک فناوری های نانو ، دستیابی به این مهم محقق شد.

این محصول بصورت رنگ شفاف بر روی سطوح اعمال میگردد و خاصیت آبگریز ایجاد می نماید. این خاصیت موجب دفع آلودگی بر روی سطوح شده (اثر خود تمیز شوندگی) و از پخش شدن آب و سایر مایعات بر روی سطوح جلوگیری می کند. این نانو پوششها علاوه بر خواص مقاوم به خوردگی و ضدآب ، در مقابل اشعه UV خورشید نیز مقاوم می باشند.

این پوششها امکان اجرا بر روی سطوح فلزات (آهن ، آلومینیوم ، فولاد زنگ نزن و …) ، سنگ ، چوب ، شیشه ، بتون و … را دارا می باشند.از جمله موارد کاربرد می توان به گاردریل بزرگراه ها ، جدول خیابان ها ، تابلوها راهنمای مسیر ، مبلمان شهری ، نماهای شیشه ای ،کامپوزیت ، آجری و … اشاره نمود. مواد اولیه فوق تولید کشور کره جنوبی است و با کیفیت بسیار عالی ، پاسخگوی نیاز مشتریان در زمینه پوششهای آب گریز و ضد غبار است .

 

ارتباط با ما

واحد فنی و مشاوره : 09152504070

051-37643558شماره تماس :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : مشهد بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

شایان صنعت شرق

شرکت شایان صنعت در سال 1376 با هدف اجرای پوشش های نچسب با کيفيت جهت لوازم مصرفی داخل کشور با بهره گيریاز کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید

  • صنعتی
  • خودروسازی
  • صنایع غذایی

راه های تماس با شرکت

واحد بازرگانی : 09152504070

واحد فنی : 09155021364

051-37643558تلفن :  

info @ teflonco . irایمیل : 

دفتر مرکزی : بین چهارراه خیام و سه راه فلسطین بین دستغیب 12و14

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری